Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decal Converter

2 posters

Go down

Decal Converter Empty Decal Converter

Писане  Don't Shoot Me BaBy Вто Апр 14, 2009 12:52 am

Тук ще обясня как можете да си направите спрей от ваша картинка без да я оцветявате, която ще се запази в реалните си цветове.

Първо трябва да свалите една програмка наречена Decal Converter и да я инстлирате. Smile
След това стартирайте Decal Converter (вече имате избрана картинка) и давате на File=>Open Picture. Можете да си нагласите широчина и височина, но най-добре си я оставете с тези размери. Сега трябва да направим самия decal. Цъквате на Decal=>Make Decal и избирате къде да го сейвнете. Аз предлагам на Desktop-а, но вие си преценете. На Desktop-а трябва да има 1 нов файл наречен pldecal.wad. Преименувайте го на tempdecal.wad и след това го копирайте в директорията на играта Valve/cstrike. Трябва да го заместите с предишния. Сега следва моментът, който не трябва да пропускате, защото е много важен !
ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ИЗТРИЕТЕ ФАЙЛА CUSTOM.HPK ОТ СЪЩАТА ДИРЕКТОРИЯ !!!
След като го направите вече можете да влезнете в своя CS и ще имате чисто нов разноцветен спрей. Wink Помнете и, че не трябва да променяте нищо в опциите (options), защото файлът custom.hpk ще се създаде наново и вашият спрей ще изчезне!
Надявам се да съм ви бил полезен. Smile
Don't Shoot Me BaBy
Don't Shoot Me BaBy
Хакер
Хакер

Брой мнения : 21
Join date : 13.04.2009

Върнете се в началото Go down

Decal Converter Empty Re: Decal Converter

Писане  Muthafuckin Boss PLAYA Нед Май 31, 2009 3:27 am

луда програма ма малко се ползва вече преди беше хит и секи 2ри с лого на картинка а сега почти никой не срещам с направено лого с декала
Muthafuckin Boss PLAYA
Muthafuckin Boss PLAYA
Хакер
Хакер

Брой мнения : 16
Join date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите