Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила относно админите в сърварите !!!

Go down

Правила относно админите в сърварите !!! Empty Правила относно админите в сърварите !!!

Писане  Livin Legend Вто Апр 21, 2009 12:15 am

1. Slay без причина - предопреждаване за махане на Админските права , при 3 издънки махам права. Без оправдания не ми се чакаше , той беше кошон или някфи такива.

2. Гавра с играч - Махане на правата при 3 издънки. Не може някой да обезврежда бомба и да го слапвате , само и само да земете играта. Гавра се счита и слапването на (CT) играч който пази БОМБ.Гавра се зачита и да слапвате играч който си покрива мястото ( Бомб А , Бомб Б и т.н). Трябва ли да ви обяснявам че CT са с предимство , и че имат право да пазят определен периметър от Мапа (Имат право да стоят кашони и да пазят !!! )

3. Kick се предприема само и единствено когато има AFK.

4. Ban - има админи който не си знаят и командите за да баннеш определен играч се пише (amx_banip [reason]) вече при бан за wall hack искам демо и ип на играча ип-то се вижда като се напише (amx_showip) , защото някой админи не различават wall hack от добър играч. при speed hack , aim bot , alien и т.н банвайте " permanently " . За Wall Hack баннвайте ( 3600 мин ) . ПИШЕТЕ ПРИ БАН И ПРИЧИНА (пример : amx_banip FoD.LiverpooL ForeveR permanently " AIM BOT " )

5. amxmodmenu - не пускайте гласовите ефекти така проваляте играта на играчите който използват ( Sound - Звук ) . Признавам и аз съм го правил , но очаквам това нещо да се промени от сички АДМИНИ в това число и аз .

6. amx_map - не разбрахте ли че това е класик сървар не се играят малки мапове ..... малки мапове се пускат само когато има 6 или по малко играчи . Няколко пъти админ направи такав гав ( няма да казвам ник или име той мисля че си знае ) . Когато има повече от 6 играча се играят мапове който отговарят на подфорума FoD.Server's Classic и темата информация ... за предпочитане е да се пускат и мапове който не се играят много много да има разноубразие , защото на определени играчи може да им умръзва да играят само на едни и същи мапове . Тези мапове който не се играят много много са : " de_cbble , de_train , de_nuke , de_dust2002 (някой админи имаха притенций да я включа и нея , но като гледам никой от тях не я пуска ) и другия мап е de_dust4ever. И ВЕЧЕ НИКОЙ ДА НЕ ПУСКА ДРУГ МАП ПРЕДИ ДА ИЗТЕКАТ ПОНЕ 27 Минути от играещия се мап !!!

7. amx_votemap - не пускайте " votemap " преди да изтекат 27 минути от игаещия се мап

8. amx_blind - блиндвайте само проблемните играчи , който пак продължават да псуват след вашето предупреждение.


Последната промяна е направена от FoD.LiverpooL ForeveR на Вто Апр 21, 2009 9:01 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Livin Legend
Livin Legend
Главен Флуудер
Главен Флуудер

Брой мнения : 203
Join date : 13.04.2009
Age : 31
Местожителство : Karlovo

https://freedom-or-death.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите